| ScapaMaDeEa a întrebat:

Vreau si eu modele de blugi cu rupturi faine(nu vulgare), niste bluze faine, tenesi draguti( verzi de >preferat:")

As vrea sa imi creez o tinuta mai baietoasa, cu inclinatii catre rock asa, desi nu sunt rockerita, imi place stilul. Si cum imi fac parul?

Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Http://www.asos.com/......oduct.aspx

http://www.asos.com/......oduct.aspx

Desi daca vrei ceva rock mai bine ai pune incaltamine din piele sau imitatie.Parul poti sa-l lasi desfacut si sa aiba un aspect neglijat-sa il mai ciufulesti sau ceva.sau poti sa il prinzi si sa iti infoi un pic bretonul tapandu-l

| mimi2000mimi a răspuns:

Incearca site-urile astea:
tricouri-bumbac100.ro
papuci-eastbay
parul ti-l poti face voluminos cu o perie, pieptenendu-l bine si apoi pieptanandu-te ridicand peria in sus cand ajungi pe la varfuri si vopsindu-ti cateva suvite in rosu(sunt spray-uri la 7 lei care ies la prima spalare*)
*nu-ti compromite parul cu vopsea permanenta*