| pufliiiisi123456 a întrebat:

Buna!
Vreau un look nou pentru a fi msi atragatoare pentru un baiat pe care il plac!
Dati-mi SFATURI!
fundakiss

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Buna. Pai depinde de baiatul respectiv si de preferintele lui, presupun. Incearca sa te imbraci putin mai atent ca de obicei si sa te axezi pe detalii. Incerca sa fi feminina, dar totusi fara a exagera. Poarta un machiaj dragut, dar nu foarte stident. cea mai buna alegere, zic eu, ar fi un glos si niste gene lungi, deci opteaza pentru un rimel pentru alungire happy

| yuly04 a răspuns:

Draga mea daca vrei sa te placa un baiat fii cat se poate de naturala asa e o fata frumoasa. :*

| Sirenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Https://www.facebook.com/boutiquecliche

poti gasi aici mai multe variante de tinute