| oo4099 a întrebat:

Buna:X
A incercat cineva produsele e. l. f?
Sunt bune?
Pensulele de la ei sunt bune?
Isi merita banii?
Si-a facut cineva comanda pe net?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Ma,eu am auzit(repet, am auzit nu am incercat) ca sunt niste produse destinate adolescentelor, foarte ieftine sau la un pret acceptabil.Eu nu le-am incercat dar nici nu am auzit ca sunt bune asa ca nu iti pot spune daca isi merita sau nu banii.
Daca nu te tine buzunarul sa iti iei cosmetice de la Oriflame,L`Oreal Paris,Maybelline New York sau Avon(de la Avon nu imi plac,parerea mea) care, de altfel, sunt destinate mai mult femeilor peste 30 ani incearca gamele de produse de la VeryMe :X
Sunt pentru adolescente, nu sunt atat de scumpe si chiar isi merita banii.
http://www.google.com/......tp?/imgres