| margareta12 a întrebat:

Se merita banii pe produsele a v o n?

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Da, chiar se merită, şi unele chiar nu sunt scumpe, întradevăr, mai puţin parfumurile. Dar restul îşi merită bani garantat. Nu o să îţi pară rău.
Baftă.

| odorash a răspuns:

Dupa uzul meu, unele cred ca se merita altele nu. Exemplu parfumurile deloc nu imi plac+ la asta sunt scumpe, dar samponurile, cremele sunt ok. )odorash.

| Daisy_9886 a răspuns:

Da. Eu cumpar produse avon de ca-ti va ani. Si in general produsele merita banii, dar sunt si produse care nu merita, dar sunt putine.