| Roxanaaaaa a întrebat:

Bunalove struck Am si eu o intrebare pentru voilove struck Stie cineva niste cursuri de manichiura pedichiura si frizerie coafor in pitesti? Daca e cineva sa imi dea si8 informatii va rog frumos.adica un nr de tel cevalove struck multumesc:*

Răspuns Câştigător
| bogdi9 a răspuns:

Da Str. Unirii nr. 8 (lângă Colegiul Zinca Golescu) nr:0248 215 500 si se numeste Visage

4 răspunsuri:
| Scherlit a răspuns:

Poti sa faci pe net Eurocor

| Acreditate_Cnfpa_Profesionalnewconsult_1976 a răspuns:

Incearca si la Profesional New Consult, telefon 0784.045.025, mai multe detalii aici : http://www.profesionalnewconsult.ro/......dichiurist

| ATPARGES a răspuns:

ATP Arges sunt cei mai vechi de pe piata. Sunt autorizati si acreditati. Casa Sindicatelor etaj 1. 0348. 401164

| Roxanaaaaa explică:

Multumescc mult:*