| Bubbleee a întrebat:

Buna love struck Are ceva daca ma dau cu tinctura de galbenele pe fata? Funda love struck

Răspuns Câştigător
| beea29 a răspuns:

Buna, sa stii ca este foarte buna pentru fata, nu se intampla nimic rau, iti hidrateaza fata, ti-o catifeleaza si iti dispar semne sau punctele de pe fata!

3 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

Nu nu are nimic si eu mam dat si nu mi-a fost nimic din contra e foarte bun,,,,,

| killforfun19 a răspuns:

Nu si chiar te ajuta! uite citeste aici mai multe despre ea:http://www.musetel.ro/prospect.php?id=1113

| GXP a răspuns:

NU...eu stiu ca iti catifeleaza pielea si dispar semne/puncte.etc
Este ok sa te dai stiu asta 100% si eu m-am dat :d
Funda?