| 0ctavel a întrebat:

Buna :X...ati vazut pantaloni ca >acestia-- http://gawker.com/......l-of-pants
in Romania? si daca da, in ce oras si la ce magazin? :D

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Sincer nu am vazut doar daca gasesti sa comanzi de pe net

| znstr a răspuns:

Nici eu nu prea am văzut,probabil când o să se treacă stilu o să apară şi la noi. Poţi să încerci în Koton,Stradivarius,Kenvelo şi magazine de genul ăsta,nu ai nimic de pierdut big grin
Dacă nu găseşti nicăieri,caută pe net, pe Okazii, poate găseşti ceva asemănător.

| TeoDoraElena98 a răspuns:

Sunt chiar foarte frumosi dar nu am vazutthinking
Cauta pe la mall uri dar e posibil sa fie foarte scumpi.
Cauta pe net oferte ceva.
Sper ca ti am fost de ajutor.winking
Funda?\happy

| elmo2011 a răspuns:

La New Yorker am vazut anul trecut

| cadilica a răspuns:

Sigur ca da am vazut de astia in Koton si asemanatori in teranova prietena mia sia luat