| Ingrid16V a întrebat:

Buna:x De unde as putea cumpara ata pentru a putea face bratari singura acasa ( de ex asa: http://www.youtube.com/watch?v=E9GdATWGpJ4&feature=relat ed )? Si cam cat costa? >:

Multumesc,

2 răspunsuri:
| Petcu_ioana_1965 a răspuns:

Una costa cam maxim 5 lei iar minimum 2 lei daca nu gasesti un magazin de croitorie poti merge la unu cu materiale de cusut sau sa le iei de pe net

| Bubulina223 a răspuns:

Buna,acelea sunt simple ate de cusut.Sunt de diferite grosimi, culori etc. Le poti achizitiona de la un magazin de croitorie.Nu costa foarte mult.