| Andreea301099 a întrebat:

cine doreste produse Avon si Oriflame ma poate contacta la adresa de mail andreeaelena48@yahoo.com

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă Andreea pe TPU nu se fac afaceri, daca ai produse avon incearca sa ti le vinzi acolo la tine in zona ta, in magazine in bloc la vecine, intreabă si acolo dar nu pe TPU ca te raporteaza lumea si o i ti blocheze administratorii contul asta vrei? Ce varsta ai?

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Andreea,nu e o idee buna sa procedezi astfel. Nu cunosti personal persoanele, nu ai cum sa iei contact cu ei pentru distribuirea produselor/primirea baniilor