| Diana22M a întrebat:

Bună ziua! Îmi poate spune cineva care a avut piercing în limba am și eu de o săptămână dar doua zile l-am dat jos că arată foarte nașpa și acum îl am din nou, dar de la a 4 zi mi s-a lungit gaura, este normal sau nu? Mai mi se poate vindeca gaura să se cicatrizeze?

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu am mai auzit așa ceva, dar un mod sigur sa va cicatriza, in timp

| Ilovedinero a răspuns:

Nu stiu cum sa explic dar se lungeste si se lipeste cumva rana, se inchide gaura. Daca vrei sa se inchida este foarte bine ca se intampla asa, si eu mi-am dat si nu l-am mai purtat ca aveam meciuri si de frica sa nu il inghit l-am dat jos si s-a inchis rana si nu se mai vede