| Dariaa13737829292 a întrebat:

Bună ziua, sunt noua în Iași și as vrea sa-mi achiziționez niște ghetute, știe cineva de unde le-as putea achiziționa magazinul fizic mai exact la un preț decent?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, iesi din casa si mergi prin magazine, ca doar nu vrei sa facem noi asta pentru tine.
Nu avem de unde sa stim ce intelegi tu prin pret decent, daca vrei din piele sau imitatie, daca vreilungi, scurte, cu toc sau fara samd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un magazin pe strada Sf.Lazăr.Parcă era de la Clujana.

Oare au acolo ghetuțe pentru tine?

| Motherlode a răspuns:

Nu sunt din Iași, dar sunt sigura ca exista si acolo magazinele CCC sau Deichman. Au multe modele si preturi super ok. happy