| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa. Ma duc si eu in weekend la un majorat care se tine la un restaurant si nu stiu cu ce sa ma imbrac. Cateva idei daca se poate, si imagini daca aveti, nu ar strica cu nimic happy

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu ceea ce ai mai confortabil

| Axys a răspuns:

Eu zic ca la un majorat poti sati ei o rochie eleganta nu stiu ce esti fata sau baiat dar o sa incerc sa e jut
http://www.wildfashion.ro/rochii?gclid=CPSC9YeIuLoCFQ1f3godO3UAWA

| nicol1995 a răspuns:

Aaa... si sunt fata, am uitat sa adaug. Ideea e ca nu stiu ce sa imi cumpar, ori o rochie cu niste pantofi ori sa imi iau niste colanti cu un top si pantofi sau botine ceva.