| anonim_2270 a întrebat:

Bwna! a folosit cineva crema CELLTONE DE LUX love struck? da rezultate foarte bune pentru pistrui? adica dispar daca o folosesti zilnic? dau funda!:X

1 răspuns:
| KidOoNh a răspuns:

Hahaha cred ca ai vazut crema celtone la telestarshop adica la TV sa-ti spun ceva de acestea sunt numai ambalajele pentru ca la televizor arata cas bune ca dau rezultate ft. bune dar cum ti-am zis de ele este doar ambalajul. Odata o vecina a cumparat sper ca ai auzit la televizor mopul H2O dar odata a spalat covorul si gata s-a stricat nu a mai mers si era plin rezervorul cu apa.Deci sa nu crezi nici o data in reclamele de la televizor is niste escrocheri