| Rose_2860 a întrebat:

Ca tot au fost Floriile, ce nume de floare va place cel mai mult? Iris, Anemona, Violeta, Crina, Sanziana, Dalia, Camelia, Brandusa, Narcisa, Hortensia, Romanita, Lacramioara, Delia, Laura si altele...

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Delia.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Iris este frumos si imi mai place Camelia.

| loricel a răspuns:

Romanita happy

| deea_1980 a răspuns:

Delia si Lauralove struck

| Ana a răspuns:

Lacramioara, Sanziana si Delia.

| Razvan a răspuns:

Lacrimioaralove struck

| zanesiprintese a răspuns:

Numele de Lacramioara arata sensibilitate. Crina, arata puritate si mi se pare cam pretentios, adica fata care-l poarta trebuie sa fie simpla, dar totodata sa iasa cu ceva in evidenta. Toate numele sunt frumoase. Mie imi plac toate happy

| User a răspuns:

Iris e nume de ochi mai degraba...

| Munchkin a răspuns:

Iris şi Delia. happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Laura imi place cel mai mult.

| Klara a răspuns:

Cred ca Dalia, pentru ca e nume ebraic, nu neaparat de floare.

| cucalic a răspuns:

Lacramioarele au un parfum specialstar

| remus a răspuns:

Gladiolele si magnolia.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac crinii, zambilutele, au un miros foarte frumoas... imi plac toate florilelove struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place f mult Crina...asa ma cheama pe minehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcislaughing si Iris!

| CleopatraElena a răspuns:

Practic,nu prea pot sa aleg dintre Violeta si Dalie. Hmmmm...Tu, ce crezi?

| xandra_3994 a răspuns:

Crina, Narcisa si Romanita