| MdaNst a întrebat:

Cam cat costa decolorarea si vopsitul la salon pentru par lung? Te poti duce si cu vopseaua ta la salon?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai cam mult, platesti si pudra decoloranta si vopseaua+manopera+spalat, uscat, coafat si se ajunge la 200-300 lei. Daca iei tu vopseaua scazi cam 50-60 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La salon te duci cu vopseaua si decolorantul tau. cat costa, nu stiu, variaza in functie de fiecare coafeza. undeva de la 50 de lei in sus.