| b3by13 a întrebat:

Cam cat costa niste lentile colorate? care ar fi mai bune?

Răspuns Câştigător
| RamiFlore a răspuns:

Am un prieten care vinde lentile colorate de la 60 lei pana la 100 si ceva ...nu stiu sigur.Mi-am luat si eu de 2 ori de la el.Are si lentile colorate :alb,rosu, roz, ochi de pisica... orice culori/nuante vrei.
Desi nu iti recomand mai bine ramai cu ochisorii tai...stiu prea bine ca un moft trebuie satisfacut.
Daca intr-adevar doresti, astept sa imi dai un mesaj privat.

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

2-3 milioanewinking

| Christinne8 a răspuns:

In jur de 1-2 milioane.Dar sunt lunare din cate stiu euthinking

| maya_1225 a răspuns:

Vreo 2 milioane