| buubi a întrebat:

Cam cat costa o placa mai slabuta?
Dar una bunicica?hee hee

Răspuns Câştigător
| Diana498 a răspuns:

Eu am vazut intr-un 3, 8 o placa de 5 lei (nu glumesc!), pe a mea Reminghton am dat 150 de lei si sunt foarte mulumita de ea! Este foarte buna! Mai sunt si pe la 40-50 de lei dar nu te pot asigura ca nu vor arde parul! Spor la gasit placi de par! Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita?

11 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Remington S8670 e f buna si e 149 lei. are multe capete si 5 trepte de incalzire, plus agrafe si geanta

| Tabii. a răspuns:

Eu mi-am luat placa profesionala cu 500 lei.Si ma fac aproape in fiecare zi cu ea, dar sinncer nu mi-a ars deloc parul.

| scumpik a răspuns:

Una mai slabuta in jur de 40 ron iar una bunicica aprox 100 ron.:*

| ZoeyMe a răspuns:

Poate gasesti niste raspunsuri aici:
http://www.compari.ro/placa-de-intins-parul-c4209/. Sper ca te-am ajutat.

| spyceygirl a răspuns:

In jur de 1 milio/ 1 milion si jumatatehappy

| DoarEU_1902 a răspuns:

Placa de la Remington este foarte buna, si, de asemenea, si convenabila la pret. Eu mi-am luat una la 200 ron, cu ceramica, foarte buna happy

| Sabina_1904 a răspuns:

Eu am una slabuta de 35 ron si intinde bine.Stiu persoane care au 50 ron si placa nu e buna de nimic.Placile mai bune sunt de la 200 ron in sus.

| Bitzika a răspuns:

2 milioane, 200 lei, 200 ron

| camelya_1945 a răspuns:

Eu mi-am luat de la Trident o placa dn ceramica la oferta cu 50 de ron, este no name dar sunt f multumita de ea. Cele de firma ajung si la 300-400 de ron.

| Atotstiutorul a răspuns:

Placi de faianta nu da la bucata
placa dentara depinde de doctor banuiesc nu e un tarif standard
placa disc? costa undeva la 3lei/disc
placa video? de la 50Ron la 35000RON
placa continentala? nu cred ca poti sa cumperi asa ceva
placa de intins parul? de la 50Ron la 400Ron

Răspuns utilizator avertizat