| alice.twilight a întrebat:

Cand incep scoala as vrea sa fiu schimbata...sa nu mai fiu aceeasi persoana...si as vrea sa ma inspir din stilul lui Blair din GossipGirl. aveti idei de niste costumatii dragute in stilul ei?big grin

2 răspunsuri:
| Myu a răspuns:

Umm... din cate am observat eu ea poarta in orice anotimp rochite. Nu am vazut-o niciodata in blugi. Cand incepe scoala ( ca inca mai e cald )poti sa porti rochite fara dresuri iar iarna cu. Si sa abuzezi de bentite... ea avea multe.Am observat ca purta mereu tocuri thinking Ai putea sa incerci sa porti si tu, depinde cat de comunista e scoala.

| happyorsad a răspuns:

Intra`devar ii plac rochitele si bentitele:)Peste rochita poti sa_ti pui un bolero ca aceastatp://a2.vox.com/6a010980c3a485000b011017a35a32860e-500pi Poarta si pantaloni scuri cu dreshttp://www.rienamemettre.com/......blair.jpg.