| afrodita3333 a întrebat:

Cand vor fi urmatoarele mari reduceri in magazinele de haine?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În toamnă pentru produsele care nu s-a vândut peste vară.
Pa, pa.

| MaraMărr a răspuns:

La sfarsitul veriithinking

| Mwha a răspuns:

Au fost deja reducerile de sezon - primavara ( 05.03-> 25.03. 2013) cred ca ar mai fi reducerile de vara, si cele de de Black Friday.

| Azµre a răspuns:

La toamnă pentru articolele de vară, acum pentru cele de iarnă, sunt pline magazinele de reduceri la articolele de iarnă.

| alexs99 a răspuns:

Urmatoarele mari reduceri in magazinele de haine vor fi la inceputul toamnei pentru hainele de vara.

| Melymonade a răspuns:

Septembrie - Octombrie happy

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Cred ca de paste sau in Black Friday(23 octombrie ) cred ca numai atunci.Pa pa!

| brandsfashion a răspuns:

De exemplu in http://www.outlet-mall.net, primul OUTLET MALL online de REDUCERI imbracaminte si accesorii de la toate magazinele de branduri din tara reducerile tin tot timpul! Zara, Berska, Stradivarius, Mango si alte reduceri la branduri pana la -90% anuntate zilnic! Bafta!

| aurita1 a răspuns:

Reduceri de la mai multe outlet-uri online din Romania de pana la 85 % actualizate poti gasi si aici: http://303.ro/reduceri-outlet-online/

| marypink1 a răspuns:

Vara:Iunie,Iulie