| yoo23 a întrebat:

Care credeti ca e cea mai frumoasa femeie din lume? Eu cred ca Cheryl Cole.

Răspuns Câştigător
| ciucalataaerata a răspuns:

Clar Cheryl Cole e cea mai frumoasa femeie din lume:x

o ador:x stie sa se imbrace si e foarte frumoasa:x
Cheryl Cole, membra trupei Girls Aloud a fost numita Cea mai frumoasa femeia din lume de catre FHM pentru al doilea an consecutiv.

http://www.google.ro/......tp?/imgres 1100&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=759&vpy=226&dur=389&hovh=225&hovw=224&tx=136&ty=154&ei=WvMRTdvGNc_2sga7h8jhBA&oei=D_MRTb2iKsWG4QbN1MSEAg&esq=10&page=3&ndsp=16&ved=1t:429, r:10, s:31&biw=1024&bih=641
e bestiala:xo ador:x

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Inca un vot pentru Angelina Jolie. smug

| TwixulDrept a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie din lume nu iti pot spune care este deoarece nu le-am vazut pe toate... cea mai frumoasa vedeta mi se pare megan fox.

| Crs a răspuns:

Nu pot spune doar una. sunt foarte multe femei frumoase NEMACHIATE : megan fox, nina dobrev, cheryl cole, nicole scherzinger, rihanna, ashley green, kristen stewart, charlize theron, adriana lima, leighton meester, blake lively, jessica szohr, jessica alba, catherine heigl, courtney cox, eva longoria, keira knightley, jessica simpson,... dupa parerea mea acestea sunt femei frumoase nemachiate, ca machiate ar fi mult mai multe,., dar nu se punewinking

| Fllorentina a răspuns:

Tot asabig grin.Cherly Colelove struck. are talent, feminitate, umor, demnitate ii desteaptaday dreaming tot ce vrei :*

bye bye :*

| laura23 a răspuns:

Dupa parerea mea, cele mai frumoase femei din lume (machiate ) sunt Penelope Cruz si Jessica Alba spunr=eti si voi daca nu sunt frumoase cu adevarat?
http://static.cinemarx.ro/......e-cruz.jpg

http://www.vivagoal.com/images/wallpapers/jessica-alba-11.jpg

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu cred ca Britney Spears. :X
Dar si Cheryl e frumoasa. :X

| HurremSultan a răspuns:

Aishwarya rai e cea mai frumoasa femeie din lume http://www.google.ro

| mysterious a răspuns:

Intr'adevar, Cheryl Cole este o femeie foarte frumoasa. Dar, dupa parerea mea cea mai frumoasa femeie din lume este Susan Coffey.
http://susancoffey.deviantart.com/gallery/24176413?offset=48#/d2ch4mo

| BeibiiX a răspuns:

Ai dreptate este frumoasa Cheryl Cole dar mi se par frumoase si Belinda Peregrin, Thalia, Elizabeth Gutierrez.etc.batting eyelashes

| maduts a răspuns:

Mie imi place de Nicole Scherzinger :X:X:X
http://www.vedete-monden.com/......zinger.jpg

depinde si de gusturi :)

| BlackTear a răspuns:

Eu cred ca Megan Fox.happy

| sunset a răspuns:

Eva Green si Megan Fox.

| noname_9826 a răspuns:

Aishwarya Rai happy

| Criiistiiiiina a răspuns:

Mie imi place angelina jolie.
perfecta xD

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Taylor Swift :X

http://www.google.ro/......tp?/imgres 5625&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=571&vpy=355&dur=2259&hovh=201&hovw=251&tx=58&ty=182&oei=vY4UTfPeGsWk8QOqoNWHBw&esq=3&page=11&ndsp=21&ved=1t:429, r:17, s:229&biw=1360&bih=677

este superba si are o voce...de invidiat 8-> :x

| AndySchleck a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale. eu persoanl am o lista lunga care le include pe :Stephanie Cayo, Kristin Kreuk si Nina Dobrev

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti discordia? zeita? cea mai frumoasa? inseamna ca ai o parere proasta despre toate femeile din lume si despre tine in primul rand.eu cred ca cleopatra sau cincea.nu stiu sigur vare din cele doua cleo, sau mai multe. dar imi placea. dar elena din troia sau srsa clitemnestra? sau zeita frumusetii venus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Inna :X dar si Jojo(Joanna Levesque) e superba :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este hanah montana.

| Deeya_Itess_1988 a răspuns:

Cheryl Cole