| andreyyya a întrebat:

Care credeti ca este cea mai potrivita greutate la inaltimea de 1.72m : 57 de kg sau 54 de kg? P. S.:sunt fata. happy

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ai vreo 56-57 ca sa ai o greutate ideala. happy

6 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Arati bine faiii.
nu-ti mai fa atatea probleme.
succes la baietiii

| Stephisorrr a răspuns:

De la 50 de kg pana la 65. max 70.happy

| RyugaHideki a răspuns:

Multumesc de site denis.sa inteleg ca mai trebuie sa pun 10kg in plus ca sa fiu normal. am 1.80 (+/- 1 cm) si 63kg. zvelt. Hmm. Ce pot spune.am ardere rapida. Pap mult si scap de totul imediat iar daca fac sala vad imediat schimbarile happy patratele biceps etc

| iasmiasmina a răspuns:

52 de kg big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://calculator-greutate-ideala.host22.com/ Acest site iti va spune exact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

54 chiar 55kg.pentru ca la fel sunt si eu ca in cazul tau numai cu un cm pestehappy