| anonim_4396 a întrebat:

Care din elasticele astea de par v-ar place mai mult?

http://shop.prichindelulmeu.ro/......73d7_1.jpg

http://www.extremebeautysupply.com/catalog/025colo500%20 synthe%20-2011-.jpg

7 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! dupa mine amandoua sunt frumoase,si amandoua pot fi accesorizate cu o piesa vestimentara prima cu zaruri merge cu haine cu culori mai puternice (verde, albastru, rosu)iar cealata merge cu ceva mai elegant.pa-pa.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Primele:*

| KaRioKa a răspuns:

Bile albeeeeeeeeeee

| pwp a răspuns:

Primele cu siguranta.sunt mult mai haioase happy

| continutfragil a răspuns:

Ambele sunt foarte frumoase. :X
Ar trebui sa le alegi dupa vestimentatia care o vei purta.De exemplu daca porti haien colorate la fel ca primele elastice le-as alege pe primele iar in schimb elasticele de pe al doilea site se potrivesc la orice vestimentatie.

| hair0spray a răspuns:

A 2-a varianta.

| Ayano a răspuns:

Depinde de vestimentatie.
Daca vrei sa alegi doar un elastic, atunci cred ca al doilea, pentru ca se potrivesc la orice!