| Bubbico a întrebat:

Care dintre urmatoarele parfumuri: Scentini Rose Frizz (pg.8-9 in catalog, avon) sau Kate's World ( pg 98-99, catalog avon)? Care este mai dulce, care mai fresh, voua are va place mai mult? Merita vreunul?

2 răspunsuri:
| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Mie imi place Scentini Rose Frizz si nu e nici foarte scump! big grin

| MihaiDxx a răspuns:

Buna! In loc sa iti iei o apa de toaleta de AVON care te tine o ora si dupa se pierde parfumul mai bine intrii pe refan.ro si iti comanzi de acolo parfumul care il vrei si nu sunt scumpe poti sa iti comanzi si monstre si dai pe ele cam 5 lei! parfumurile de 100 ml sunt 25-30 lei si te tin toata ziua! dar numai ca nu vine cu ambalajul si cu sticluta frumos cu firma cu tot cu ambalaj in nu stiu cate culori. daca iti iei de la avon mai mult platesti firma decat produsul.Ast e parerea mea acum faci cum vrei, e alegerea ta!