| Dtnsmo a întrebat:

Care e deosebirea între niște adidași chinezești din pânză și alții de firma tot din pânză (material)? Se lasă mai greu materialul?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Adidasii chinezesti nu prea sunt rezistenti, chiar dacă unii arată super. Se dezlipește (ori se fisurează) talpa, se pot desface cusăturile... Cand te prinde ploaia cu ei, iei apă etc

| Celcestietot a răspuns:

Nu prea exista diferente. Vezi sa nu fie adidasi chinezesti cu talpa din polistiren si sa pocneasca cand o iei la fuga laughing!