| Dyutzza a întrebat:

Care este cea mai buna crema depigmentara pe care ati incercat-o?

1 răspuns:
| daniela50 a răspuns:

De la Lady`s este ceva la vreo 10 lei mov, pe nume Whiteng cream(achroactive max)care contine vitamina c, achromaxyl. Filtrul Uv asigura protectie impotriva foto-imbatranirii.este recomandata impreuna cu masca pentru depigmentare si serul intensiv de la aceeasi marca(Lady`s ). Gasesti catalog online sau poti cauta la reprenzenati. funda>?