| M3lania a întrebat:

Care este diferenta dintre o placa de par Remington la 100 lei si una la 200 lei? Ce placa de par imi recomandati astfel incat sa indrepte parul bine si sa nu fiu nevoita sa il indrept in fiecare zi?

Ce parere aveti despre http://www.remington-style.ro/......00-14.html

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cele mai scumpe sunt şi cele mai bune. Chiar dacă faci o investiţie destul de mare, îşi merită banii. De obicei, plăcile Remington sunt bune.
Eu am folosit GHD Styler, am dat cam mult pe ea (600 lei), dar şi-a meritat toţi banii.

| Bondarel99 a răspuns:

Cele mai scumpe au invelis de ceramica mai rezistent, permit reglarea precisa a temperaturii si sunt mult mai rezistente in timp.Eu am Remington pearl de aproape 2 ani si e foarte buna...acum cred ca o gasesti la 200 lei.
Mai bine iti iei una mai scumpa si sa o ai mai mult timp decat una ieftina si sa ai probleme dupa cateva luni.

| Andreutza016 a răspuns:

Iti recomand placile de la CHI si de la GHD ( sunt profesionale si sunt folosite de vedetele din intreaga lume ). Cea mai scumpa evident ca este mai buna. Pot sa iti spun ca placile Remington sunt pe locul 6. :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este bun acest tip de placă, însă să nu uităm că toate plăcile ard părul, cu cât o foloseşti mai rar, cu atât mai bine.
Te pup!

| Batgirl a răspuns:

Este foarte buna aceasta placa... Am si eu si sunt foarte multumita de ea. Merita.