| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca al doilea, dar depinde ce culoare are parul tău. Daca ai parul blond deschis sau brunet, ti s-ar potrivi al doilea. Daca esti blonda închis sau sau daca ai un saten închis, primul, iar ultimul cred ca la toate. Daca esti roscata, iarasi pe cel albastru. Chestii complicate cu culorile, ce bine de noi băietii ca nu purtam chestii exrem de deschise la culoare. big grin cel putin unii... big grin big grin

| RedDeath a răspuns:

Avand i nvedere ca esti fata inca tanara, ar trebui sa porti hanoracul roz. Ar fi cel mai potrivit pentru varsta ta. Cel albastru s-ar potrivi mai degraba la un baiat, judecat doar dupa culoare.hee hee

| InoueOrihime a răspuns:

Hei. Eu zic gri, se poate asorta mai usor decat roz sau albastru. happy