| anonim_4396 a întrebat:

Care este stilul vestimentar ce vă reflectă cel mai bine personalitatea?

33 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Stilul emo tongue

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Depinde de la persoană la persoană, cineva preferă să se îmbrace sportiv altcineva elegant, totul depinde și de caracter ( să nu fugi 1km în rochie și pantofi ).

| Nemessys a răspuns:

Blugi albaștri cu un tricou care are ca background culoarea alba și un ceas la mana dreapta.

| Drimmero a răspuns:

Depinde de circumstante, atunci cand merg la o plimbare aleg ceva casual, daca merg la o petrecere aleg ceva intre casual si elegant, obligatoriu cu o camasa cambrata care sa vina putin stramta pe mine, sumetata, ceas la mana, eventual si o freza care sa ma avantajeze cum ar fi scurt in parti si parul maricel sus pentru a-l da intr-o parte sau pe spate, dar si hainele sport ma prind bine, desi pot parea banale pe mine ma prind foarte bine cele din articolele sportive.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Smart casual/business casual.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Esti emo? :O

| Catrice a răspuns (pentru Drimmero):

I-auzi, stramta pe corp ca sa arăți mușchii pă care nu ii ai rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu si practic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Tricourile n-au background.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar un tricou alb care are pe el un design anume, ce are? Acel alb ce este?

| Drimmero a răspuns (pentru Catrice):

Pai normal, doar trebuie sa vada si ceilalti,, nu?

| Catrice a răspuns (pentru Drimmero):

Sa învețe sa numere coaste ca sa stie cate să rupăhee hee

| Drimmero a răspuns (pentru Catrice):

Te numeri printre cei care vor sa-mi rupa coastele?

| Catrice a răspuns (pentru Drimmero):

Nah altcineva prefera sa facă asta.

| Sofer a răspuns:

Pantaloni scurți și tricou cu o sapca pe cap și ochelarii.

| CataCatalin994 a răspuns:

Stilul sport-casual.

| CostinAlamariu a răspuns:

Haine de bun gust, fara niciun nume de firma (nu sunt panou publicitar).
Culori putine dar folosite estetic. De cele mai multe ori port negru si o singura culoare. Si imi place sa ma imbrac minimalist, fara fel de fel de modele. Majoritatea tricourilor mele sunt simple pentru ca vreau sa ma pun in evidenta pe mine ca persoana, nu "ambalajul" meu.

| zurick a răspuns:

Depinde de anotimp happy
Dar în mare, elegant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Casual și smart-office sau modern classic, nu știu cum îi spune.

| StrongHeart a răspuns:

Ma imbrac cum simt, nu prea imi pasa de tendinte sau sa ies in evidenta.Important e sa ma simt bine in pielea mea.

| Emma30555 a răspuns:

Sincer îmi plac foarte mult hainele, sa fie mereu altele, sa fie la moda, dar asta cam costa și poate uneori nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca am personalitate multipla pentru ca nu ma pot decide asupra unui singur stil vestimentar. laughing Pe cat de mult imi place stilul minimalist si ma regasesc in el, pe atat de mult imi plac hainele care au croieli mai speciale, peplum, asimetrii, corsete-top, detalii de tot felul etc.

| RAY a răspuns:

Stilul haine de doliu, prefer culoarea neagra dar fiind vara aleg si albe, in rest numi.plac alte culori

| BecSpart a răspuns:

Tricou/hanorac și pantaloni... Idk. Am un stil mai "baiețos"

| Frank51 a răspuns:

Casual si uneori sport(cand scad sub 65kg ma imbrac doar sportlaughing), in principiu pantaloni + tricou sau camasa, pantofi casual, ceas casual. La varianta sport pantaloni putin mai largi, tricou + hanorac si adidasi.

| Adry05 a răspuns:

Lucruri mai feminine... bluze/rochii/fuste cu imprimeuri florale laughing cred că ăsta cel mai bine. Roz pudrat, galben, albastru ca și culori. Converși și balerini ca încălțăminte.

| Adry05 a răspuns (pentru RazvanLegendaVie):

știe și ea....tocma de aia ne și întreabă care e stilul care ne definește, geez. laughing))

| Adry05 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Nu sunt panou publicitar rolling on the floor) Tare asta

| CodrutElian1990 a răspuns:

Causal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

Are culoarea alb. Alb e culoarea tricoului. Ai putea sa spui poate despre imprimeul tricoului ca are un background. N-are sens sa spui despre tricou ca are o anumita culoare si ca culoarea asta e backgroundul lui.