| anonim_4396 a întrebat:

Care manechin vi se pare mai frumos? ce anume va place mai mult?
http://www.flickr.com/photos/57541569@N07/

Răspuns Câştigător
| lovem3 a răspuns:

Daca te referi si la manechin prima fata cea din primele 3 poze are acel ceva. e frumoasa rau a 2a fata mi se pare pur si simplu prea comuna si in poa cu sutien roz e groaznica la fata.
parerea mea:*

11 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Prima fata a doua poza e love struck imi place si sutienul

| Crs a răspuns:

Ce naiba tot ai cu manechinele astea? ai pus o gramada de intrebari pe seama lor straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face:straight face|straight facestraight facestraight face looooooool

| lovem3 a răspuns:

Aqualove struck

| LecSiee a răspuns:

Primele doua sunt frumoase happy le.ash lua pe amandoua! :X

fundita?

am raspuns primawinking

P. S azi e ziua mea laughing
really happy

| LecSiee a răspuns:

Pai sunt decat doua modele. mie imi place cea care prezinta pe cel alb; roz si rosu happy al doilea. seamana cu o actrita nu mai stiu cum o cheamathinking

| Miriamm a răspuns:

Cel roz

| Noname_6326 a răspuns:

1 cel alb 2 cel negru 3 cel alb cu negru 4 cel turcoise 5 roz 6 rosu...asta e ordinea in care le prefer euhappy

| alexx22 a răspuns:

Ma refer si la manechin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea cu negru, roz si alb sper ca te-am ajutat:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel albwinking

| andreea23_1168 a răspuns:

A doua tipa