| リナ a întrebat:

Care stie unde as putea gasi bandana naruto? si cat de cat ieftina. va rog!

10 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Http://www.ebay.com/......sch/i.html

eu de aici am lat si sunt super am 2 una rosie si una albstra:)

| Yummi a răspuns:

Habar n-am. dar presupun ca se poate gasi in magazine, pe netbig grin

| Amiira a răspuns:

Magazin otaku pentru fanii anime si manga romani, http://cihaya.ro

| cal3star a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a119098500

45 RON + 10 RON transport

| cal3star a răspuns:

Vand eu Bandana Naruto.
40 RON + 10 RON Transport

http://www.okazii.ro/......a126030719

Bandana este din metal.

Poti avea incredere numarul de calificative ale contului meu spune tot ( 1 calificativ = 1 tranzactie facuta cu cineva)

Am cel mai mic pret din Romania.

| Asami a răspuns:

Poti incerca la festivale pentru fanii Anime&Manga gen Otaku, Nijikon, etc. care se tin si la noi in Romania... Luna asta sau in octombrie, nu mai stiu sigur, in Bucuresti se tine Otaku. E adevarat ca preturile sunt mai mari, dar produsele sunt mai de calitate decat ce gasesti pe piata.

| lucky_6605 a răspuns:

De pe net

| Azazello132 a răspuns:

In magazine sunt jucarii Naruto si langa jucaria aia are inclusa si o bandana langa figurina tongue am avut eu laughing Funda?

| ANAV12 a răspuns:

Cand afli sa-mi spui si miebig grin

| costel2002 a răspuns: