| SenSuaLSeDuct1oN a întrebat:

Care sunt CEle mai noi Statuse... fundita

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Mie mi se pare ca tu esti proasta aici. Aaa. stai, nu mi se pare e chiar adevaratwinking

Eu am folosit o ironie ca sa iti arat cum te exprimi, dar ce sa intelegioh go on

"Statuse" loser

12 răspunsuri:
| Woofy a răspuns:

Ce bine stie tu sa te exprime romanestestraight face

| Jadis a răspuns:

Poate statusuri

| Saya_1767 a răspuns:

rolling on the floorPe internet se gasesc "Statuse" ca lumealaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| andra0106 a răspuns:

Razuieste aici ██████████ cu o surubelnita si poti castiga marele premiu... o bataie de la tactu ca ai stricat monitorul si o noapte de cazare pe covorul din fata usiilaughingcea mai tare

| oana97 a răspuns:

"Ai grija cum invartzi vorba cum ma vrajesti sunt una dintrefetele de care ti-a zis mata sa te feresti

Daca ochii mei sunt prea tristi, te rog sa nu insisti Nu ma pune sa-ti zambesc, n-am sa reusesc...Si n-am sa pot sa fiu altcineva doar pentru placerea ta"

"Si Daca Dragoste Nu E Parca E Bine, Dorm Linistita Chiar Daca Ma Plimb Cu Masini Straine, Stiu Sa Am Grija De Mine Pe Unde Umblu Si Cu Cine
funditalove struck

| anonimeea a răspuns:

Pentru fetele care sunt boboace : "sunt boboaca si imi place sa ma imbrac la 4 ace in liceu baieti frumosi dar pacat ca`s cam fitosi"

e by anonimeea happy

| mutzy211 a răspuns:

Cele mai noi "statuse" sunt : "statusuri" este pluralul cuvantului status. Daca ai vrut sa fii cumva ironica dar nu vad de ce, trebuia sa-l pui in ghilimele. bafta la scoala

| SenSuaLSeDuct1oN explică:

O0f do0amne ce proaste sunteti. se vede ca sunteti romance :d lol

| SenSuaLSeDuct1oN explică:

Woofy o doamne daragaiai. a ti dura xd big grin chiar nu intelegi draga

| yuli98pink a răspuns:

Prietenii adevarati sunt cei dupa care poti pune punct. nu vigula
Cand ma gandesc
Ca te gandesti
Ca ma gandesc la tine
Gandeste-te ca ma gandesc
Ca te gandesti la mine

1000 sa te iubeasca
100 sa te doreasca
10 sa te vrea
1 sa te ia

Cand viata iti intoarce spatele...trageo de fundlaughing)

cam astea le stiu si inca undele dar sunt cam stupide

| WeZz4208 a răspuns:

laughing acu chair ma faci sa rad cica ''CEle mai noi Statuse laughing rolling on the floor cica statuse

| iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Intr-o zi va veni vremea sa vii si sa spui esti intr-adevar desteapta si tu vei spune chiar am fost cand ai fost si tu prostlaughing