| Senorita2000 a întrebat:

Care sunt culorile ochilor vostrii preferati?

Răspuns Câştigător
| Nyckol a răspuns:

Albastriilove struck...dar eu ii am caprui:d

13 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

La fete-albastri,verzi la baieti-verzi,negri, caprui, cafenii si albastri

| DracusorImpielitat a răspuns:

Caprui deschis, ai mei au si putin verde, ca is mincinoasahee hee.

| Larisa999 a răspuns:

Pai caprui. Pentru ca asa ii am eu si imi palc foare mult happy Dar bineinteles ca toti ochii din lume sunt frumosi happy

| chrystyan21 a răspuns:

Caprui sau negri

| only me a răspuns:

Albastriilove struck

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Pai oricare in afara de culoarea ochilor mei :-&

| simina2000 a răspuns:

Albastri

| Tooooo a răspuns:

Fiecare dintre noi avem o culoare a ochilor superba eu ii am caprui mi-ar place albastri ii ador...:X dar asta e nu pot sa am tot ce vreau si lentilele eu nu le suport si oricum afecteaza ochii a ta care e?

| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Ochii negrilove struck
ochii caprui blushing
sj aia allbasjtri`. tongue

| iuo a răspuns:

Negri

| ILoveRain a răspuns:

Verzi! love struck
Caprui sunt prea comuni, toata lumea ii are m`am saturat de ei straight face

| SoUl a răspuns:

Ku siguranta ALbasshtrii

| Stalker246 a răspuns:

Caprui