| Neverrrrrr a întrebat:

Care sunt mai bune pentru aranjarea frezei? spuma,gelul sau fixativul? Fixativ am zis ca e pentru femei si am folosit de cateva ori un gel, practic m-i se lipea parul de cap si cand ma trezeam dimineata era tot slimos si incurcat de imi ia ceva timp sa il indrept. Spuma nu am folosit niciodata.

Răspuns Câştigător
| Blacky6 a răspuns:

Fixativul nu e doar pentru femei, am prieteni care se da cu el si le sta foarte bine...crede-ma.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul.

| EnvyU a răspuns:

Nu imi place gelul, absolut deloc, in primul rand este greu sa gasesti un gel de calitate, iar in al doilea rand este greu sa il aranjezi. Cel mai bun este fixativul pentru ca nu trebuie sa iti turtesti parul sau sa il modifici foarte mult, desi si spuma este destul de buna, tine foarte bine si nu ii da acel luciu hidos care il are gelul. Eu unul as merge pe spuma doar pentru ca mi se pare si mai economic decat fixativul.

| BogdanDediu a răspuns:

Eu unul ma dau cu fixativ si din punctul meu de vedere e cel mai bun dintre toate cele 3 mentionate mai sus precizez ca le-am incercat pe toate!

| bonaventura a răspuns:

Cea mai buna pentru modelarea parului este ceara de la best

| Andra0101 a răspuns:

Iti recomand ceara de par Loncolor