| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt regulile esentiale pentru a deveni model? ma refer ce inaltime poti sa ai maxim, greutate etc. cel mai bun raspuns primeste fundita! big grin

Răspuns Câştigător
| Helăăău a răspuns:

Inaltime 1. 70 si mai mult...
greutate- depinde, deoarece daca esti mai scunda trebuie sa ai 55-60kg, mai inalta 60-70kg.
trebuie sa ai un corp cat de cat format( sa fii slabuta )
uite un site unde poti citi mai detaliat :) succes in ceea ce ti-ai propus :)
http://www.modellingromania.ro/despre_modelling.php

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 1, 70 m. (nu cred, ca exista o limita maxima. de exemplu, daca ai avea 1, 85 m., ar fi perfect) si sa fii slabuta, bine proportionata, intr-un cuvant - frumoasa. Iti doresc sa reusesti. Succes! Numai bine!