| sweetkidd a întrebat:

Cat costa livrarea la elf?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Depinde de metoda de livrare. Prin Posta Romana costa in jur de 10 lei dar dureaza mult pana la livrare (de obicei 3-4 zile).
Dar poti alege prin curier rapid, ce-i drept, mai scump dar livrarea se face a 2-a zi.

Citat de pe site-ul lor:

Prin Posta Romana -9lei(gratuit la comenzi de peste 160lei).
Curierat rapid GLS -17lei(tarif valabil si pentru zonele rurale).
Prin GLS-curierat rapid, inclusiv in zonele rurale, comanda este livrata a doua zi.

1 răspuns:
| maftei a răspuns:

9 lei prin posta romana sau prin curier rapid 17lei