| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul Avon? Cum a fost facuta livrarea? Cat costa livrarea?

7 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Comanda de la un reprezentant. Nu te costa nimic, doar pretul produsului.

| CristinaSNC a răspuns (pentru Kenya):

Ceea ce vreau sa comand nu mai este in brosura sad

| Kenya a răspuns:

Atunci te poti interesa pe site-ul lor. Eu am comandat, doar ca de la reprezentat si vin in stare foarte buna. Ma gandesc ca e acelasi lucru si de pe site-ul lor.

| PinkPanther001 a răspuns:

Comand cate ceva de la Avon in fiecare luna laughing Livrarea este facuta ca la carte, produsele sunt in perfecta stare. Daca vrei ca pachetul sa ajunga prin posta platesti cam 7 lei, iar daca vrei prin curier in jur de 14-19 lei. Daca ai o cunostinta care este reprezentant cel mai bine e sa comanzi prin ea pentru ca nu te costa nimic.

| alice4stars a răspuns:

Nu stiu exact totul, dar livrarea a fost facuta bine, fara probleme dar pentru transport nu mai stiu cat am dat... poti intra pe site. :-)

| avonana a răspuns:

Buna! Daca doresti sa inveti cum sa comanzi orice produs doresti cu reducere de minim 15%, trimite-mi un e-mail la adresa avon_market@yahoo.ro

| CristinaSNC a răspuns (pentru avonana):

Multumesc, dar acum nu mai este nevoie