| Licurici_7465 a întrebat:

Cat costa o extensie pentru par?happy

4 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Pretul aproximativ al unei extensii de par este de 2, 5 euro, insa inainte de a te decide asupra unui anumit salon intereseaza-te in mai multe locuri, deoarece exista atat alternative costisitoare, cat si mai accesibile.

| Puiutz a răspuns:

Extensiile sunt de la 1 euro in susbig grin.
Conteaza desigur si lungimea acestora.
:*

| Lavy_4392 a răspuns:

Pai cele cu clpis din par natural 100 % : 3 Cm latime-50 lungime (10 Lei), 10 cm latime-50 lungime (25 Lei),
20 cm latime-50 lungime (50 Lei)
acum depinde si de unde le iei...
daca esti din craiova iti dau eu pe cinevawinking

| ColorfulRainbow a răspuns:

Pretul aproximativ al unei extensii de par este de 2, 5 euro.
Acum depinde de lungime, poti gasi si putin mai ieftin. happy
Dar cam acestea sunt preturile.
Pupici:*.