| katherine585 a întrebat:

Cat costa o mostra de fond de ten de la Vichy?

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Mostrele ar trebui sa fie gratuite sincera sa fiu.
Dar daca vrei sa folosești fondul de ten de la Vichy, te sfătuiesc sa ți-l cumperi este ft ft bun eu l-am încercat si chiar merita toți banii, nu o sa iti para rău.
Eu momentan folosesc Dior ca are nuanța mai asemănătoare tenului meu decât Vichy care este puțin mai rosiatic.
Poti încerca si de la Clinique este la fel de bun!

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Fondul de ten Vichy ajunge si la 80 de lei :-D

| Radina2000 a răspuns:

Pretul poate fi variabil de la un magzin la altul, eu iti sugerez sa cauti in DM eu de acolo imi cumpar to ce am nevoie. Sper sa iti fie de folos!