| Adyy5 a întrebat:

Cat costa o operatie de rinoplastie?
Ce varsta trebuie sa am pentru a face-o fara acordul părinților?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

18 ani.
Operatia de rinoplastie este una dintre cele mai complexe si delicate pentru medic daca ne referim la interventiile estetice. Pretul variaza in functie de complexitate si variaza intre 1500 euro si 2800 euro.

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani imploniti si sa ai o gramada de bani, ca-i scumpa rau!

| mudokins78 a răspuns:

Încetează cu prostiile! Şti foarte bine că nu ai nimic cu felul cum arăţi!
Eşti puţin complexat(ă) prin comparaţie.
Aşa eram şi eu când eram mic, mă uitam la alţi băieţi în jurul meu, şi mă simţeam urât faţă de ei!
Cu timpul am realizat, că fiecare e frumos in felul lui. Succes