| IrinaAniri a întrebat:

Cat costa un i pad 1 si de unde il pot cumpara cat mai ieftin?

5 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna incerca la Emag, nu stiu cat costa dar e o firma serioasa raportul calitate pret e foarte bun happy au pentru toate buzunarele.

| IrinaAniri explică:

Aa, nu vreau sa il cumpar de pe net, vreau magazinee din brasov, dar daca nu stiti, spuneti-mi doar pretul

| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall!
Daca vrei IPad 1 poti doar Second-hand de pe net.In magazine gasesti doar IPad 2 sad.
Sper ca te-am ajutat.

| Smiley9 a răspuns:

In magazin sigur nu mai gasesti ipad 1. (nu se mai fabrica) Eu te sfatuiesc sa "vanezi" noile oferte la ipad 2. (pe altex am vazut 19mil + husa) Si preturile sigur vor mai scadea, pentru ca se face loc pentru "the new ipad".