| OkayOurAlways a întrebat:

Cat e transportul daca comanzi ceva de pe bershka.ro sau stradivarius?

2 răspunsuri:
| SPaul203 a răspuns:

Depinde... Poti comanda si ridici achizitiile din magazin asa fiind gratis dar daca vrei sa iti aduca acasa comanda cred ca trebuie sa platesti undeva la 20 de lei pentru livrarea standard happy

| Ionutdn a răspuns:

Bershka-Gratuit [ Am comandat o sapca cu 50 de lei, nu mi-a luat nici un leu la transport ].
Stradivarius - Din cate stiu si acolo e gratis, oricum cand faci comanda scrie si cat ia la transport.