| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp trebuie sa ti samponul,balsamul si masca pe par pentru a putea actiona? Nu stiu daca samponul are timp sa actioneze daca il pui pe par si dupa cateva secunde il speli, din cate am inteles chiar si samponul trebuie lasat vreo 2-3 minute. Si balsamul? Si masca(aceea cumparata, din aceiasi gama cu samponul si balsamul de exemplu) Funda!

2 răspunsuri:
| euhoo a răspuns:

Si eu am inteles la fel nu stiu laughing

| AndreeaLarisa606 a răspuns:

Si eu am inteles la fel. Eu las samponul cam 5 minute, dupa clatesc, iar cand folosesc balsamul ( la mine scrie jumatate de ora, dar e cam mult ) il las 10 minute. Masca nu folosesc, dar am auzit multe persoane care folosesc si o lasa cca. 10 minute. happy