| anonim_4396 a întrebat:

Caut ceva produse(balsam de buze,lotiuni/creme de corp, sampon, gel de dus)dar care sa fie cu nuca de cocos? sa aiba acea mireasma placuta de nuca de cocos.

3 răspunsuri:
| Ellenaroxy a răspuns:

Si eu ador produsele cu nuca de cocos :X avonu are o crema de corp si un gel de dus calumea rau d tot am impresia si ca oriflame are dar nu stiu sigur... balsam de buze si sampon nu prea am gasit dar nici nu am cautat calumea :*:*

| AngelliGina1981 a răspuns:

Sampon Bio protect cu lapte de capra, miroase a cocos de iti vine sa-l mananci, recomand :X

| oooana a răspuns:

Buna! Sunt reprezentanta AVON! Daca vrei, iti pot oferi brosura pentru comenzi. Daca nu esti lamurita discutam despre produse si alegem ceea ce iti place. Livrez produsele acasa!