| angel_2423 a întrebat:

Ce as putea folosii pentru cresterea cat mai rapida a parului?

3 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Uleiul de ricin.
Este bun si pentru unghii, si pentru gene, si pentru sprancene + cresterea parului.
Iti dau o "reteta" facuta de mine pentru par care a functionat:
-2 lingurite de ulei de masline
-2 lingurite ulei de ricin
-1 galbenus de ou.
Se amesteca si se lasa cam 15-20 de minute.
La mine a functionat cam dupa 3-4 spalari:*.
Fundita? te rog happy

| Ioanantonia a răspuns:

Te speli pe cap cu ou si miere, stiu asta de la o fata care in fiecare an se tunde scurt bob, iar n trei luni are parul pana la fund

| Sorina_3380 a răspuns:

Ulei de ricin sau o masca de par cu ulei de ricin cu galbenus de ou si ulei de masline.