| anonim_4396 a întrebat:

Ce coafuri mi-ati putea recomanda daca am parul lung si drept, dar am fata lunguiata?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| tranquilaaa a răspuns:

Poti sa-l impletesti, sa iti faci coc, sa-l lasi pe spate...ai foarte multe oportunitati.

| Naяutσ a răspuns:

Fa-ti breton.

| iubesc a răspuns:

Coc, in coada, impletit.

| AlexandraVarga2000 a răspuns:

La fel sunt si eu, pe deasupra am si pistrui puppy dog eyes.Nu te gandi la breton, celor cu fata lunguiata nu le sta tocmai bine... In rest nu am idee de obicei eu il tin prins in coc, asta e ok. Ca tunsoare nu merge bob... Eu am ramas
sa-l filez si atat puppy dog eyes

| deliamarie01 a răspuns:

Daca ai fata lunguiata, poti incerca coada calului, ti-l poti prinde intr-un coc sau poti sa iti faci multe impletituri, daca nu te descurci poti cauta pe youtube! Funda? big grin