| Sara a întrebat:

Ce crema epilatoare e cea mai buna? VEET, STREP, sau SESU? Cand zic buna, ma refer la puterea de curatare in profunzime, si la durata de crestere a firului de par... Voi pe care ati incercat o si pe e mai buna? Eu optez pentru spuma Veet, n as mai schimba o pentru nimic in lume!

5 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca nu reusesc sa ajung la epilat cu ceara de unica folosinta sau nu folosesc epilatorul in lutima instanta am mereu in frigider o crema VEET. Are o durata mai mica de expunere (3-5 min) si miroase destul de bine dupa

| JustMeFlory a răspuns:

Eu nu ma fac cu crema...eu ma epilez cu ceara de la un timp pentru ca nu mai suportam sa imi creasca parul repede plus ca ma mai si iritam.In general produsele de la Veet sunt mai bune calitativ.

| ralucaralu a răspuns:

Veet... dupa mine e cea mai bunabig grin

| maryana5 a răspuns:

Eu cred ca SeSu!
m-am epilat prima data pe 1 iunie si in prezent deaba se zaresc cateva fire de par pe picioare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Imi pare rau, dar nu folosesc nici crema si nici lama (big de dama), imi place pielea foarte fina nu cea care inteapa.
Am folosit gel dupa epilat de la Sesu si am fost multumita.
Eu folosesc ceara de epilat si aparat Braun.
Sanatate.
Pa, pa.