| catalina_1015 a întrebat:

Ce culoare este la moda luna aceasa? Am nevoie mare de ajutor caci pe 17 aprilie am o petrecere la cel mai tare club din romania va rog spuneti-mi sunt disperata

9 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Turcoazul:X

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Buna.
http://www.121.ro/content/show_article.php3?article_id=3553&page_nr=1

rozul si galbenul mi se pare pentru adolescente ce poarta cercei din plastic.se poarta materialele "pretioase",matasurile in primul rand, croielile vaporose, coafurile lejere si cu volum.gasesc elegante imprimeurile florale la ii si rochite,nuantele de alb_unt,bej,gri, roz-prafuit la rochii lungi(le ador), pantaloni evazati.accesoriile gen... lemn.e ceva...sa sti sa te imbraci.peste tot numai colaraturi fara nici un pic de stil.
Sper ca te-am ajutat.Papa:-*

| melissa_3397 a răspuns:

:-J turcuaz mov albastru electric si rosu astea scoate pe ori cine in evidenta :-J lasa tu culoriile cu moda si aleawinking pana la urma se poarta ce-ti sta bine daca e la moda lilo si tie nu-ti sta bine il porti?straight face mnah alegerea ta! cius:*

| AlecsMeeeh a răspuns:

Nu conteaza culoarea, ci cum te imbraci si cu ce te imbraci(culori asortate, combinatii de culori si imprimeuri)winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiama ca e portocaliul acela aprins, albastrul si galbenul, culoarea bananei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS:scuze de greselile de gramatica dar am varsat limonada pe tastatura si nu merge prea binebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS:scuze de greselile de gramatica dar am varsat limonada pe tastatura si nu merge prea binebig grinbig grin

| alexandra_6007 a răspuns:

Luna aceasta se poarta verdele si chiar ti-l recomand