| any_3631 a întrebat:

Ce culori mi s-ar potrivi daca sunt mai creola

7 răspunsuri:
| pam_pam a răspuns:

Violetul neutru (nici inchis, nici deschis) arata genial pe o piele bronzata, natural, sau nu; depinde si ce efect iti doresti tu. Daca vrei sa-ti pui in evidenta pielea frumoasa (mie mi-ar placea sa nu trebuiasca sa ma duc la solar din cand in cand, deci esti norocoasa) poti folosi culori deschise, cum ar fi albul, sau nude care cred ca e o culoare geniala, sau un oranj pastelat. Daca vrei sa treci nevazuta, sau cel putin sa pari mai deshisa la ten, vei reusi asta cu nuante de crem spre maro sau nuante inchise de albastru, negru, violet inchis, iar daca vrei sa-ti deschizi nuanta tenului, poti purta rosu spre oranj, dar nu spre visiniu. Multa bafta!

| ela_9708 a răspuns:

Cele deschisebig grin

| Brotacelu a răspuns:

Cele deschise
Nu incerca, maro, negru, visiniu, ...culorile inchise ca o sa arati urat...parerea mea

| ChriSS_7546 a răspuns:

Cele deskise de ex:bleu, roz pal, alb, turcoaz etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru

| DrPedobear a răspuns:

Incearca diferite nuante de verde, rosu, albastru si imprimeuri. Asteptam poze cu rezultatele; O fap fap...

| deea16_8033 a răspuns:

Culoriile vii...inspirate de la vedetele mai creole... krd ca ti s-ar potrivi rozul, galbenul, portocaliul