| DarkShina5566 a întrebat:

Ce culori pentru unghii se mai poarta acum la sfarsit de vara?

4 răspunsuri:
| djspicedem a răspuns:

Negru; Auriu sau argintiu metalic; Fucsia; Bleumarin; Rosu sidefat; Lac de unghii transparent.happy

| daniela_5129 a răspuns:

Incearca o nuanta de roz deschis( chiar pal) sua potz in4erka ceva deschis sau daca estio persoana vesela si putin nebuna (in partea buna a cuvintului ) poti incerca ceva aprins rosu sau chiar violet(mov) decide tu) sper ca te-am ajutat

| Kiddu14 a răspuns:

Buna! acum pe sfarsit de vara se poarta culori vii deschise.pentru a simboliza ca inca este varabig grin...ai putea sa iti colorezi unghiile in diferite culori.sau o manichiura simpla lac si o dunga rosie big grin