| alexa_8934 a întrebat:

Ce culori se asorteaza la o geaca albastra?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Rosu,alb,galben

| SamSon a răspuns:

Orice se asorteaza la nonculoarea negru.

| Bondarel99 a răspuns:

Nonculorile alb si negru...maro,gri si cam astea as purta eu cu o geaca albastra(chiar am o geaca albastra laughing )

| emag a răspuns:

Alb, negru si gri evident, maro, crem, bej, portrocaliu, rosu, si multe alte nuante ale acestor culori. nu il purta in combinatii cu galben si verde

| Amy240 a răspuns:

Alb, sau portocaliu sau roz. ( portocaliu si albastru sunt combinatii din design ). Sper ca te-am ajutat happy

| Cocooos a răspuns:

Negru, alb, gri, bej, crem, rosu, visiniu, maro, roz. Depinde ce fel de albastru e. Daca e inchis, merg aproape toate culorile. Daca e un albastru normal, merge alb, negru, gri, crem, bej. Daca e ceriu, merge alb, negru, gri.

| iulianiasi a răspuns:

Rosul,alb si negru

| mihaitr a răspuns:

Merge si un bej

| KidNeboon a răspuns:

Negru, Alb [astea clar se asorteaza], ceva Albastru [clar laughing))], Rosu, Galben, Gri. nu stiu vezi si uh

| MiSrEbElOeMoLiFe a răspuns:

Pai eu cred ca ar merge si roz, alb negru........depinde laughing

| 012345678910 a răspuns:

Cred ca se asorteaza negru, rosu, gri, alb sau orice culoare mai sombra.

| danutza098 a răspuns:

Galben si rosu